Home

ball lagre Perseus martina sáblíková světový pohár Tranquility Pillar av

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vyhrála počtvrté Světový pohár | iROZHLAS  - spolehlivé zprávy
Rychlobruslařka Martina Sáblíková vyhrála počtvrté Světový pohár | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Fotogalerie: Martina Sáblíková ukazuje zlatou a stříbrnou medaili, které  získala na světovém...
Fotogalerie: Martina Sáblíková ukazuje zlatou a stříbrnou medaili, které získala na světovém...

Martina Sáblíková získala stříbro: Překonala vlastní rekord a zlato jí  uniklo jen o vlásek – eXtra.cz
Martina Sáblíková získala stříbro: Překonala vlastní rekord a zlato jí uniklo jen o vlásek – eXtra.cz

Sáblíková začíná cestu na šestou olympiádu, musela vyměnit nože na bruslích  | ČeskéNoviny.cz
Sáblíková začíná cestu na šestou olympiádu, musela vyměnit nože na bruslích | ČeskéNoviny.cz

Sablíková začíná cestu na šestou olympiádu, musela vyměnit nože na bruslích  | Barrandov.tv
Sablíková začíná cestu na šestou olympiádu, musela vyměnit nože na bruslích | Barrandov.tv

Skvělý návrat Sáblíkové. Po zranění si v Polsku vybruslila druhé místo -  iDNES.cz
Skvělý návrat Sáblíkové. Po zranění si v Polsku vybruslila druhé místo - iDNES.cz

Martina sablikova hi-res stock photography and images - Page 2 - Alamy

Rychlobruslařka Sáblíková dojela ve finále Světového poháru druhá v závodě  na 3000 metrů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Rychlobruslařka Sáblíková dojela ve finále Světového poháru druhá v závodě na 3000 metrů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Sáblíková odstartovala do Světového poháru druhou příčkou. Němka Beckertová  byla lepší | Hospodářské noviny (HN.cz)
Sáblíková odstartovala do Světového poháru druhou příčkou. Němka Beckertová byla lepší | Hospodářské noviny (HN.cz)

Sáblíková překvapivě nejela závod: Interní problémy. Zmínila i fair play |  iSport.cz
Sáblíková překvapivě nejela závod: Interní problémy. Zmínila i fair play | iSport.cz

Sáblíková zahájila Světový pohár 13. místem na patnáctistovce | iSport.cz

Nestárnoucí Sáblíková! Do Světového poháru se vrátila druhým místem | TN.cz

Winter Sports news - Martina Sablikova smashes speed skating world record  to clinch gold - Eurosport
Winter Sports news - Martina Sablikova smashes speed skating world record to clinch gold - Eurosport

Sáblíková se vrátila do Světového poháru druhým místem v Polsku |  iportaL24.cz
Sáblíková se vrátila do Světového poháru druhým místem v Polsku | iportaL24.cz

SP v rychlobruslení Salt Lake City ❄️ USA 2021 - výsledky | BetArena.cz

Martina Sablikova from the Czech Republic reacts after the Ladies' Speed  Skating 3000m at the Adler..., Stock Photo, Picture And Rights Managed  Image. Pic. PAH-46155718 | agefotostock
Martina Sablikova from the Czech Republic reacts after the Ladies' Speed Skating 3000m at the Adler..., Stock Photo, Picture And Rights Managed Image. Pic. PAH-46155718 | agefotostock

Martina Sáblíková

Sáblíková triumfovala v závodě SP v Calgary a upevnila si vedení v seriálu  - Aktuálně.cz
Sáblíková triumfovala v závodě SP v Calgary a upevnila si vedení v seriálu - Aktuálně.cz

Sáblíková může odstartovat Světový pohár v Minsku jubilejní padesátou  výhrou | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Sáblíková může odstartovat Světový pohár v Minsku jubilejní padesátou výhrou | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Czech Martina Sablikova wins gold in women's 5000m, only slightly limits  Dutch dominance - OlympicTalk | NBC Sports
Czech Martina Sablikova wins gold in women's 5000m, only slightly limits Dutch dominance - OlympicTalk | NBC Sports

Rychlobruslení Tomaszów Mazowiecki 2023 Polsko - výsledky ⛸️ | BetArena.cz

Rychlobruslařka Sáblíková si na tréninku rozřízla nohu, závody Světového  poháru v Calgary vynechá | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Rychlobruslařka Sáblíková si na tréninku rozřízla nohu, závody Světového poháru v Calgary vynechá | iROZHLAS - spolehlivé zprávy